درباره ما

به نام خدا

با گسترش روزافزون نفوذ تکنولوژی در جوامع مختلف راهکارهای نوین فروش کالا به تدریج جای خود را در میان اقشار مختلف جامعه باز کرده است . امروزه می توان در لحظه قیمت و مدل های مختلف کالاها را نقد و بررسی کرد و کالای خود را در میان هزاران محصول متنوع انتخاب کرد اما ممکن است، این موضوع گاهی برای کاربران سخت و یا گیج کننده باشد چرا که در میان دنیای عظیمی از اطلاعات انتخاب یک فروشگاه قابل اعتماد که بتواند کالایی با قیمت مناسب و با کیفیت ارائه دهد بسیاری از افراد را از خرید اینترنتی محصول منصرف می کند  .

 فروشگاه اینترنتی پستی (http://posti.ir)  تمامی مراحل قانونی برپایی یک فروشگاه اینترنتی را از مراجع ذیربط اخذ نموده و هموطنان عزیز می توانند از هر نقطه از کشور سفارش کالای خود را انجام داده و  در صورت تمایل وجه خود را از طریق مامور پست انجام دهند در محل تحویل کالا  و یا از طریق درگاه های معتبر بانکی با کلیه کارت های عضو شتاب وجه خود را پرداخت نمایند.

هدف اصلی و استراتژی فروشگاه اینترنتی پستی (http://posti.ir) ارائه پایین ترین قیمت در بین فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه های فیزیکی موجود در بازار است یعنی  فروش تکی محصولات به قیمت عمده با بالاترین کیفیت و گارانتی اصلی محصولات را با حذف واسطه های فیزیکی مرسوم برای عموم مردم فراهم کرده است .

محصولات ارائه شده در فروشگاه پستی شامل موارد زیر است :

 

لوازم جانبی تلفن همراه مانند شارژر ، باتری

کالاهای پرکاربرد مانند لوازم آشپزخانه ، ابزارهای شخصی ، وسایل شخصی

 

به طور اجمالی سرخط فروشگاه اینترنتی پستی (http://posti.ir) به شرح زیر است:

  • ارائه پایین ترین قیمت و در عین حال بالاترین کیفیت نسبت به سایر فروشگاه های مجازی و حقیقی
  • فروش تکی محصولات به قیمت عمده از طریق حذف واسطه ها
  • ارائه گارانتی اصلی محصولات
  • جلب اعتماد هموطنان  با طی کردن تمامی مراحل قانونی کشور
  • ارائه راهکارهای مختلف پرداخت وجه
  • امکان مقایسه و سهولت خرید محصول با در اختیار گذاشتن اپلیکیشن های اندروید و IOS

 

آدرس مکان فروشگاه: کرمانشاه،بلوار شهید شیرودی روبه روی چهارراه زمزم انبارمرکزی کمیته امداد دفتر پستی شاپ کد پستی : 6719968974

تلفن : 08334278834

تلفن همراه: 09195861642 - 09215423243

علی حسن پیراینده

پست الکترونیک:  info@posti.ir